Oddział szpitalny leczenia uzależnień w Katowicach - Logo Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych sp. z o.o. zobacz profil Medics na facebook
zobacz profil Medics na facebook

prywatna izba wytrzeźwień

alkoholizm leczenie

kobiecy alkoholizm

Skaliste góry pokryte śniegiem

następny poprzedni
MENU GŁÓWNE

Jak dojechać?

Jak wygląda terapia alkoholowa?

Terapia alkoholowa, a właściwie przeciwalkoholowa to proces polegający na równoległym leczeniu zarówno ciała jak i umysłu. Elementami takiej terapii są spotkania z lekarzami, a także psychologami oraz powolnym odzyskiwaniu równowagi zewnętrznej i wewnętrznej. Odzyskiwaniu panowania nad własnymi decyzjami i życiem. Ważnym skutkiem terapii alkoholowej jest nabywanie, a czasami nawet uczenie się na nowo cechy, która nazywamy asertywnością. Jest ona niezbędna po zakończeniu terapii by bez poczucia straty móc odmawiać gdy odmowa jest konieczna. Nabywanie zdrowych priorytetów i budowanie wokół nich własnej świadomości to również kroki milowe terapii, która jest ważną częścią walki z choroba alkoholową.

Daj sobie pomóc wyjść z nałogu

W ośrodku leczenia uzależnień Medics dokładamy wszelkich możliwych starań aby terapia, w której uczestniczy nasz pacjent dawała najlepsze możliwe efekty, jednak trzeba pamiętać, że nawet najskuteczniejsze metody nie będą dawały efektów bez systematyczności i wysokiej determinacji pacjenta. To jego silna wola jest w naszym ośrodku osią, wokół której budujemy jego szansę na triumf nad chorobą.

Sprawdź nas

Dlatego przed kontaktem z nami zachęcamy do zapoznania się z nasza pełna ofertą oraz przeczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Chętnie też odpowiemy telefonicznie na te pytania, na które odpowiedzi nie znaleźli Państwo na naszej stronie.

Szybki kontakt

Pola oznaczone * są wymagane.

Medics w mediach

Medics na Facebook

Medics na YouTube

Akceptujemy płatności kartą

Płatność kartami

alkomaty alkoholizm śląsk

Skaliste góry pokryte śniegiem Nasza strona korzysta ze zdjęć
Pana Dariusza Krakowiaka

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody prosimy o opuszczenie strony.

Pracujemy całą dobę. Zapraszamy wszystkie osoby, które czują, że potrzebują pomocy w przezwyciężeniu uzależnienia od alkoholu i nie tylko

 

Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych Sp. z o.o.

ul.
Moniuszki 19
,
41-200
Sosnowiec

tel.
32 307 58 57
CAŁODOBOWY
e-mail:
info@medics24.pl

 

zobacz profil Medics na facebook

Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych Sp. z o.o. MEDICS
Sosnowiec ul. Moniuszki 19
tel. 32 307 58 57 CAŁODOBOWY
e-mail: info@medics24.pl