Oddział szpitalny leczenia uzależnień w Katowicach - Logo Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych sp. z o.o. zobacz profil Medics na facebook
zobacz profil Medics na facebook

prywatna izba wytrzeźwień

alkoholizm leczenie

kobiecy alkoholizm

Skaliste góry pokryte śniegiem

następny poprzedni
MENU GŁÓWNE

Jak dojechać?

Czym jest choroba alkoholowa?

Choroba alkoholowa to trudny przeciwnik, z którym walka bywa długotrwała i wymaga pomocy specjalistów lekarzy i psychologów. Nierzadko podjęte leczenie musi być kontrolowane i kontynuowane przez wiele lat. Jednak każdy, kto wygrał walkę z uzależnieniem przyznaje, że było warto. Chorobą alkoholową zajmujemy się w ośrodku leczenia uzależnień Medics w sposób profesjonalny. Mamy duże doświadczenie w materii pracy z osobami, których dotknął ten rodzaj choroby. Trafiają do nas pacjenci ze Śląska i Zagłębia ale również z innych regionów naszego kraju.

Praca nad samym sobą

Z każdym z nich pracujemy, by wspólnie odnieść sukces i odnieść zwycięstwo na polu walki z choroba alkoholową. Postawą jest oczywiście chęć samej osoby, która się do nas zgłasza. Świadomość, że poddanie się leczeniu jest pierwszym, często najważniejszym krokiem do wyzdrowienia. Następnie ciężka praca, zarówno osoby uzależnionej jak i naszych lekarzy, psychologów i innych specjalistów. To wszytko ma na celu doprowadzić do pokonania przeciwnika, któremu na imię choroba alkoholowa.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz sprawdzenia odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania aby poznać sposób, w jaki pracujemy z ofiarami choroby alkoholowej oraz jakich metod używamy pomóc w wyleczeniu.

Szybki kontakt

Pola oznaczone * są wymagane.

Medics w mediach

Medics na Facebook

Medics na YouTube

Akceptujemy płatności kartą

Płatność kartami

alkomaty alkoholizm śląsk

Skaliste góry pokryte śniegiem Nasza strona korzysta ze zdjęć
Pana Dariusza Krakowiaka

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody prosimy o opuszczenie strony.

Pracujemy całą dobę. Zapraszamy wszystkie osoby, które czują, że potrzebują pomocy w przezwyciężeniu uzależnienia od alkoholu i nie tylko

 

Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych Sp. z o.o.

ul.
Moniuszki 19
,
41-200
Sosnowiec

tel.
32 307 58 57
CAŁODOBOWY
e-mail:
info@medics24.pl

 

zobacz profil Medics na facebook

Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych Sp. z o.o. MEDICS
Sosnowiec ul. Moniuszki 19
tel. 32 307 58 57 CAŁODOBOWY
e-mail: info@medics24.pl