Oddział szpitalny leczenia uzależnień w Katowicach - Logo Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych sp. z o.o. zobacz profil Medics na facebook
zobacz profil Medics na facebook

prywatna izba wytrzeźwień

alkoholizm leczenie

kobiecy alkoholizm

Skaliste góry pokryte śniegiem

następny poprzedni
MENU GŁÓWNE

Jak dojechać?

Czym są wszywki esperal?

Esperal to specyfik, który stosowany jest w leczeniu choroby alkoholowej na różnych jej etapach. Jest to specyfik aplikowany do wnętrza ciała najczęściej w okolicach pośladkowych, aczkolwiek nie jest to regułą. Wszywki esperal to nie metoda na wyleczenie, a jedynie środek wspomagający, którego działanie jest dość konkretne i najczęściej mocno nieprzyjemne dla osoby podlegającej leczeniu, dlatego stosowany jest wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Jakie są efekty wszywki esperal

Efektem aplikowania Esperalu są bardzo nieprzyjemne dolegliwości związane z blokowaniem metabolizmu alkoholu w organizmie człowieka. Działa on na zasadzie blokady. Efekty jego działania są dużo potężniejsze niż największy kac. Sam chory wie, że wtedy nie musi pić, jednocześnie przekonując się, że bez picia da się przeżyć, każdy kolejny dzień. Stąd wszywki esperal i ich działanie wspomagające pracę nad sobą i walkę z nałogiem alkoholowym. Walkę trudną, lecz dzięki skoordynowanym działaniom medycznym i psychologicznym możliwą do wygrania.

Jeśli zaś chodzi o same wszywki z esperalu to zabieg najczęściej wykonuje chirurg a procedura medyczna wykonywana jest pod miejscowym znieczuleniem.

Szybki kontakt

Pola oznaczone * są wymagane.

Medics w mediach

Medics na Facebook

Medics na YouTube

Akceptujemy płatności kartą

Płatność kartami

alkomaty alkoholizm śląsk

Skaliste góry pokryte śniegiem Nasza strona korzysta ze zdjęć
Pana Dariusza Krakowiaka

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody prosimy o opuszczenie strony.

Pracujemy całą dobę. Zapraszamy wszystkie osoby, które czują, że potrzebują pomocy w przezwyciężeniu uzależnienia od alkoholu i nie tylko

 

Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych Sp. z o.o.

ul.
Moniuszki 19
,
41-200
Sosnowiec

tel.
32 307 58 57
CAŁODOBOWY
e-mail:
info@medics24.pl

 

zobacz profil Medics na facebook

Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych Sp. z o.o. MEDICS
Sosnowiec ul. Moniuszki 19
tel. 32 307 58 57 CAŁODOBOWY
e-mail: info@medics24.pl