Oddział szpitalny leczenia uzależnień w Katowicach - Logo Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych sp. z o.o. zobacz profil Medics na facebook
zobacz profil Medics na facebook

prywatna izba wytrzeźwień

alkoholizm leczenie

kobiecy alkoholizm

Skaliste góry pokryte śniegiem

następny poprzedni
MENU GŁÓWNE

Jak dojechać?

Odwyk alkoholowy

Alkohol jest niezwykle popularną i przede wszystkim legalną używką w naszym kraju. Sięgają po nią nie tylko dorośli, ale również osoby bardzo młode, które są narażone na wiele negatywnych skutków spożywania alkoholu. Jednym z nich jest uzależnienie, które niszczy nie tylko ludzkie zdrowie, ale także życie. Bardzo łatwo można wpaść w szpony nałogu, który przysłania osobie uzależnionej cały świat. Oczywiście, wyleczenie się jest możliwe, ale potrzebna jest do tego wielka siła oraz rzecz jasna chęć wyjścia z nałogu.

Jak się wyleczyć?

Przede wszystkim, osoba uzależniona musi sobie uświadomić to, że ma problem, z którym nie jest w stanie poradzić sobie samodzielnie. Kiedy dojdzie już do wniosku, że chce walczyć ze swoim nałogiem i wyrwać się z jego objęć, możliwa jest pomoc ze strony osób trzecich. Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem jest udanie się na odwyk, który jest procesem długim, ale w wielu przypadkach daje najlepsze efekty.

Cel odwyku alkoholowego

Najważniejszym celem odwyku jest doprowadzenie do takiej sytuacji, gdy osoba uzależniona nie będzie czuła fizycznej oraz psychicznej potrzeby spożywania alkoholu. Jak można się domyślić nie jest łatwo doprowadzić do takiego stanu. Wymaga to zarówno czasu, jak i zapewniania choremu specjalistycznej opieki pod okiem najlepszych fachowców. Niezwykle ważna jest także silna wola chorego oraz nieustanna chęć poprawy swojego stanu zdrowia.

Leczenie pod specjalistyczną opieką

Aby pobyt na odwyku miał faktycznie sens, niezbędna jest zarówno specjalistyczna opieka medyczna, jak i opieka psychologiczna. Tylko pod skrzydłami prawdziwych fachowców, osoba uzależniona jest w stanie poradzić sobie z nałogiem i wrócić do normalnego życia. Doskonale o tym wiemy, dlateg Ośrodek Leczenia Uzależnień MEDICS zapewnia swoim pacjentom stałą pomoc najlepszych ekspertów, którzy wiedzą w jaki sposób mogą skutecznie pomóc swoim podopiecznym. Dzięki temu, mogą oni liczyć na to, iż po żmudnej terapii, będą mogli stanąć na nogi i raz na zawsze pokonać uzależnienie, który niszczyło życie im oraz ich rodzinom.

Szybki kontakt

Pola oznaczone * są wymagane.

Medics w mediach

Medics na Facebook

Medics na YouTube

Akceptujemy płatności kartą

Płatność kartami

alkomaty alkoholizm śląsk

Skaliste góry pokryte śniegiem Nasza strona korzysta ze zdjęć
Pana Dariusza Krakowiaka

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody prosimy o opuszczenie strony.

Pracujemy całą dobę. Zapraszamy wszystkie osoby, które czują, że potrzebują pomocy w przezwyciężeniu uzależnienia od alkoholu i nie tylko

 

Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych Sp. z o.o.

ul.
Moniuszki 19
,
41-200
Sosnowiec

tel.
32 307 58 57
CAŁODOBOWY
e-mail:
info@medics24.pl

 

zobacz profil Medics na facebook

Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych Sp. z o.o. MEDICS
Sosnowiec ul. Moniuszki 19
tel. 32 307 58 57 CAŁODOBOWY
e-mail: info@medics24.pl