Oddział szpitalny leczenia uzależnień w Katowicach - Logo Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych sp. z o.o. zobacz profil Medics na facebook
zobacz profil Medics na facebook

prywatna izba wytrzeźwień

alkoholizm leczenie

kobiecy alkoholizm

Skaliste góry pokryte śniegiem

następny poprzedni
MENU GŁÓWNE

Jak dojechać?

Co to jest detoks alkoholowy

Alkohol to trucizna. Jak każda trucizna wpływa fatalnie na organizm człowieka i wyniszcza go od środka. Alkohol to także środek psychoaktywny, co znaczy, że wyniszcza nie tylko narządy wewnętrzne, w tym wątrobę, ale przede wszystkim rujnuje psychikę, a więc za jej pośrednictwem wszelkie relacje z innymi ludźmi ulegają pogorszeniu i doprowadzają do dramatów i tragedii życiowych.

Detoksykacja organizmu

To jeden z powodów, dla których oferujemy skuteczny detoks alkoholowy. W dużym skrócie polega on na usunięcia z organizmu alkoholu oraz składników jego rozkładu. Nigdy nie jest to procedura przyjemna, a sam detoks alkoholowy to proces w którym biorą udział specjaliści lekarze, których zadaniem jest zastosowanie odpowiednich środków i kontrolowanie efektów ich działania.

Jednak detoksykacja organizmu jest tylko jedną z wielu procedur, które powinny być stosowane, żeby leczenie uzależnienia było skuteczne. Postawą  jest jednak świadomość osoby chorej, że dotarła w swoim życiu do miejsca, w którym niezbędne jest poddanie się leczeniu.

W naszym ośrodku oferujemy wiele działań, które pozwolą na całkowicie pozbycie się uzależnienia od alkoholu i skutków z niego wynikających. Dokładamy wszelkich starań by zarówno detoks alkoholowy jak i inne aktywności medyczne mające na celu walkę z nałogiem i jego pokonanie były jak najbardziej skuteczne.

Szybki kontakt

Pola oznaczone * są wymagane.

Medics w mediach

Medics na Facebook

Medics na YouTube

Akceptujemy płatności kartą

Płatność kartami

alkomaty alkoholizm śląsk

Skaliste góry pokryte śniegiem Nasza strona korzysta ze zdjęć
Pana Dariusza Krakowiaka

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody prosimy o opuszczenie strony.

Pracujemy całą dobę. Zapraszamy wszystkie osoby, które czują, że potrzebują pomocy w przezwyciężeniu uzależnienia od alkoholu i nie tylko

 

Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych Sp. z o.o.

ul.
Moniuszki 19
,
41-200
Sosnowiec

tel.
32 307 58 57
CAŁODOBOWY
e-mail:
info@medics24.pl

 

zobacz profil Medics na facebook

Specjalistyczny Zakład Usług Medycznych Sp. z o.o. MEDICS
Sosnowiec ul. Moniuszki 19
tel. 32 307 58 57 CAŁODOBOWY
e-mail: info@medics24.pl